Ashtanga Intermediate Series workbook (notes)

50,00 zł
Brutto

Sukces to proste czynności wykonywane codziennie

72 ręcznie naszkicowanych rysunków asan Ashtanga Intermediate Series. Dla tych, którzy chcą zgłębić praktykę Jogi Ashtanga. Yoga workbooks marki Looxa, zaprojektowane przez jogina i architekta, to idealny sposób na śledzenie swojej jogowej podróży. 

Notesy zostały zaprojektowane i w pełni wyprodukowane w Chorwacji, we współpracy z małym lokalnym biznesem, przy wykorzystaniu jedynie niebielonego papieru z recyklingu.

Ilość
Dostępny

PayPal

Te znakomicie wykonane notesy do jogi pozwolą Tobie skupić się na doskonaleniu pozycji jogi, umożliwiając śledzenie Twoich postępów.
Testowane w szkołach i studiach jogi w różnych częściach świata, notesy są neutralne językowo i odpowiednie dla nauczycieli jogi i praktyków na wszystkich poziomach. 


JOGA uważana jest za uniwersalny język CIAŁA, UMYSŁU i DUSZY, dlatego notesy są neutralne. W skoroszytach nie ma wyjaśnień dotyczących pozycji, pozostawiono użytkownikowi miejsce do własnego zapisu, zarówno podczas szkoleń nauczycielskich, warsztatów, jak i samokształcenia. 


CECHY


Czysty, elegancki i płynny, tak jak Twoja praktyka.


Zrównoważona produkcja z niebielonego, papieru w 100% pochodzącego z recyklingu w formacie A5.


Każdy notes zawiera ręcznie naszkicowane asany po lewej stronie i miejsce na notatki po prawej. Prawa strona jest pusta na notatki i refleksje dotyczące praktyki jogi. To narzędzie, które pomoże ci poprawić praktykę jogi poprzez refleksję; uczenie się na podstawie obserwacji twojej praktyki jogi.


21

Opis

Rodzaj papieru:
niebielony, pochodzący w 100% z recyklingu
Rozmiar
A5
Okładka:
miękka

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password