Ashtanga Primary Series workbook (notes)

64,00 zł
Brutto

Sukces to proste czynności wykonywane codziennie


69 ręcznie naszkicowanych asan z serii podstawowej Ashtanga. Idealne wprowadzenie dla każdego, kto rozpoczyna podróż z Jogą Ashtanga. Yoga workbooks marki Looxa, zaprojektowane przez jogina i architekta, to idealny sposób na śledzenie swojej jogowej podróży. 

Notesy zostały zaprojektowane i w pełni wyprodukowane w Chorwacji, we współpracy z małym lokalnym biznesem, przy wykorzystaniu jedynie niebielonego papieru z recyklingu.

Ilość
Dostępny

PayPal

Te znakomicie wykonane notesy do jogi pozwolą Tobie skupić się na doskonaleniu pozycji jogi, umożliwiając śledzenie Twoich postępów.
Testowane w szkołach i studiach jogi w różnych częściach świata, notesy są neutralne językowo i odpowiednie dla nauczycieli jogi i praktyków na wszystkich poziomach. 


JOGA uważana jest za uniwersalny język CIAŁA, UMYSŁU i DUSZY, dlatego notesy są neutralne. W skoroszytach nie ma wyjaśnień dotyczących pozycji, pozostawiono użytkownikowi miejsce do własnego zapisu, zarówno podczas szkoleń nauczycielskich, warsztatów, jak i samokształcenia. 


CECHY


Czysty, elegancki i płynny, tak jak Twoja praktyka.


Zrównoważona produkcja z niebielonego, papieru w 100% pochodzącego z recyklingu w formacie A5.


Każdy notes zawiera ręcznie naszkicowane asany po lewej stronie i miejsce na notatki po prawej. Prawa strona jest pusta na notatki i refleksje dotyczące praktyki jogi. To narzędzie, które pomoże ci poprawić praktykę jogi poprzez refleksję; uczenie się na podstawie obserwacji twojej praktyki jogi.


20

Opis

Rodzaj papieru:
niebielony, pochodzący w 100% z recyklingu
Rozmiar
A5
Okładka:
miękka

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password