Zdajemy sobie sprawę z możliwości, jaką daje nam własna działalność, aby dać coś w zamian społeczności i środowisku. Ponieważ Kosha Yoga Co. powstała w Indiach, świadomi potrzeb tamtejszego otoczenia, staramy się pomagać i angażować wykorzystując jedyny znany nam sposób, czyli przez produkty do praktyki jogi.


Dbanie o rozwój innych

Zapewniamy, że każda mata Kosha Yoga Co. daje coś z powrotem społeczności i środowisku, Część dochodów z każdej sprzedanej maty, jest przekazywana na pomoc twórcom zmian w Kalote Animal Trust, którzy zajmują się ratowaniem i rehabilitacją zwierząt, rannych, źle potraktowanych lub porzuconych.

Przeczytaj o naprawdę fenomenalnej pracy Kalote Animal Trust i dowiedz się więcek, jak możesz pomóc, pisząc do nas na adres info@koshayogaco.pl.

Uważna produkcjaJesteśmy świadomi bezpośredniego wpływu naszej działalności na środowisko i uznajemy naszą odpowiedzialność za jej minimalizację.

W Kosha Yoga Co. zdajemy sobie sprawę, iż na prawdziwy sukces składa się włączenie innych do tego sukcesu. Pracujemy więc z kobietami z Dharavi, największych slumsów w Azji, zapewniając im zatrudnienie przy wyrobie niektórych produktów i możliwość zmiany ich sytuacji życiowej.

Przeczytaj więcej o tych inspirujących kobietach tutaj.Dążymy do stosowania wyłącznie ekologicznych i bezpiecznych dla środowiska materiałów, takich jak naturalny kauczuk w naszych matach do jogi i naturalny korek w naszych blokach. Nasze produkty są wolne od silikonu, toksycznych klejów i PVC.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password